ବିରାଟଙ୍କୁ ଭାବପ୍ରବଣ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଯୁବରାଜ #NNSODIA

ବିରାଟଙ୍କୁ ଭାବପ୍ରବଣ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଯୁବରାଜ #NNSODIA

Spread this article

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଯୁବରାଜ ସିଂ ଷ୍ଟାର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ଚିଠି ଲେଖିଛନ୍ତି। ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଯୁବରାଜ ଏକ ପୋଷ୍ଟରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଜଣେ ମହାନ ଅଧିନାୟକ ଏବଂ ଜଣେ ମହାନ ଲିଡର ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଛନ୍ତି। ୟୁଭି ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ୪ଟି ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରଥମ ଫଟୋରେ ଏକ ଗୋଲଡେନ ରଙ୍ଗର ଜୋତା ରଖାଯାଇଛି | ଦ୍ୱିତୀୟ ଫଟୋରେ ୟୁଭି କୋହଲିଙ୍କ ପାଇଁ ଲେଖିଥିବା ଏକ ଚିଠି ରଖିଛନ୍ତି। ତୃତୀୟ ଫଟୋ ହେଉଛି ୟୁଭି ଏବଂ କୋହଲିଙ୍କର, ଯାହାକି ବହୁତ ପୁରୁଣା |

 

ୟୁଭି କୋହଲିଙ୍କ ପାଇଁ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଦୁନିଆ ପାଇଁ ତୁମେ କିଙ୍ଗ କୋହଲି ହୋଇପାର କିନ୍ତୁ ମୋ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଚିକୁ ହୋଇ ରହିବ । ସେ ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ କ୍ରିକେଟର ଏବଂ ଭଲ ମଣିଷ ଭାବରେ ବଢିଥିବାର ଦେଖିଛନ୍ତି। ଯୁବରାଜ ଏବଂ ବିରାଟ ଭାରତୀୟ ଦଳ ସହ ଅନେକ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ଉଭୟ ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗରେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ପାଇଁ ଏକାଠି ଖେଳିଛନ୍ତି। ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅତି ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁତା ଅଛି | ଯୁବରାଜ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ ଏହି ବିଶେଷ ଜୋତାକୁ ତୁମକୁ ଉତ୍ସର୍ଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି | ଜଣେ ଅଧିନାୟକ ଭାବରେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅର୍ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ କୋଟି କୋଟି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମୁହଁରେ ହସ ଆଣିଛି | ମୁଁ ଆଶା କରେ ତୁମେ ଯେମିତି ଅଛ, ସେମିତି ରୁହ | ଯେମିତି ଖେଳୁଛ ସେହିଭଳି ଖେଳ ଜାରି ରଖ ଏବଂ ଦେଶକୁ ଗର୍ବିତ ଅନୁଭବ କରାଅ |

ଏନ ଏନ ଏସ ଓଡ଼ିଆ କ୍ରୀଡ଼ା ଜାତୀୟ ଭିଡ଼ିଓ ଗ୍ୟାଲେରି